Skocz do zawartości

Bałagan na pace


kasior01

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za serdeczne przywitanie.

Od razu zadam może dość smieszne pytanie , ale jestem poczatkującym posiadaczem pickupa (od 31.08.10). Jak radzicie sobie z "latającymi'' rzeczami na pace? Czasem wioze jedna skrzynke z butelkam a czasem kilka wiader z farba i lata to jak szczor po strychu. Może jakas mata antyposlizgowa?

post-489-15323754812691_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Ci przeniosłem temat, osobne zagadnienie na osobny temat poprosimy. Tam się witaliśmy tutaj możesz zakładać tematy. ;-)

W kwestii Twjego tematu zajrzyj do działu giełda, tam akurat któryś z kolegów ma coś na sprzedaż co Ci może pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne. Wybacz , że temat zapoczątkowałem w "przywitalni" , ale cały czas oswajam się z forum i jego obsługą.

Jeżeli chodzi o belke trzymającą to akurat ta jest troche za krótka (177cm ) a ja mam pake 190 cm szeroką... Musze cos wykąbinować w tym temacie.

post-489-15323754813197_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie mam taki fajny gadżet zamontowany na pace który pozwala stworzyć mały bagażnik, albo przedłużyć pakę o dł. klapy :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te oemowe we fordzie są jeszcze lepsze bo składają się na boki...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, farby i deski Lightningiem! :shock: Świętokradztwo :mrgreen:

No dobra, ochłonąłem, bo też kiedyś woziłem cement BMW 328 cabrio... Oczywiście nie swoim :-P

Jest mnóstwo rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku na pace, choć nie wszystkie pasują do Lightninga, a jeszcze mniej jest dostępnych w Europie. W Twoim przypadku, przy zabudowie rozpórka (belka) jest dobrym pomysłem, bo można ją dowolnie przestawiać. Na drobiazgi zaś polecam siatkę, rozpiętą z tyłu paki jak u kolegi Stebela. 023iv.jpg

A do tego wioząc cokolwiek Lightningiem trzeba się liczyć z tym, że prawie każde dotknięcie gazu spowoduje przesunięcie się niezabezpieczonego ładunku hihihi :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zostało zakupione z myślą praktycznego i przyjemnego w jednym podejśćia do tematu a to ze względu na moją pracę. Na szczęście jest plastikowa osłona całej paki. Poprzedni właściciel (70 lat) dbał o to auto jak o swoją żone , albo i lepiej :) Gumy od strony pasażera nie są nawet brudne...

Chciałbym utrzymać ten standard , poczynając właśnie od utrzmania porządku :) Boli mnie , że stoi pod chmurką. Ale i na to coś wymyślę :)

Nie wiem czy to dobre miejsce , aby podjąć jeszce jeden temat - konserwacja podwozia. Tutaj zimy są "konkretne" i czekam na podpowiedzi gdzie , jak i czy wogóle warto konserwować podwozie

post-489-15323754817312_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zostało zakupione z myślą praktycznego i przyjemnego w jednym podejśćia do tematu a to ze względu na moją pracę. Na szczęście jest plastikowa osłona całej paki. Poprzedni właściciel (70 lat) dbał o to auto jak o swoją żone , albo i lepiej :) Gumy od strony pasażera nie są nawet brudne...

Chciałbym utrzymać ten standard , poczynając właśnie od utrzmania porządku :) Boli mnie , że stoi pod chmurką. Ale i na to coś wymyślę :)

Nie wiem czy to dobre miejsce , aby podjąć jeszce jeden temat - konserwacja podwozia. Tutaj zimy są "konkretne" i czekam na podpowiedzi gdzie , jak i czy wogóle warto konserwować podwozie

Jeżeli jest dużo korozji to tylko oczyścić i pomalować jakimś hammeraitem czy cuś w ten deseń, a jak rama czarna to warto zakonserwować noxudolem super preparat ale rama musi być bez rdzy bo inaczej będzie pod konserwacją kwitło i nawet nie zauważysz jak dziura wyleci...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ojczyzna pickupów oferuje dziesiątki sposobów na zabudowę paki. Ten boczny, odchylany schowek to bardzo fajne rozwiązanie, widziałem też gdzieś podobną zabudowę na cały bok, zakrywającą nadkole.

Ja w swoim eFie miałem taką skrzynię z aluminiowej, ryflowanej blachy, oczywiście zamykaną na dwa zamki.

Inna sprawa, że większość osób podejrzewała, że mam tam zabudowaną butlę z gazem :-) Jednak chyba najbardziej zaskoczyła mnie pewna starsza pani pod hipermarketem, która widząc, jak pakuję tam zakupy, zapytała czy to jest... zamrażarka :mrgreen:

post-158-15323755615699_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.