Skocz do zawartości

Znalezione na alledrogo/ebay


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwalam sobie zalożyc oddzielny temat na cały ten spam.

W poszukiwaniu pickup'a do transportu mojego quada natknąłem się na kilka ciekawostek i klasyków:

 

metaloplastyka

983811505

klasyka !!

C11436850_5.jpg

VW CADDY W DOBRE RĘCE

973754051

VW Transporter 7-osobowy :-)

C11841501_1.jpg

El Camino !!

C10943886_4.jpg

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla Ramomaniaków :-)

Chociaż to jest prawdopodobnie 2WD, a i pojemność silnika wygląda podejrzanie to jednak figurka muflona na masce - bezcenna :up: I te drewniane nadstawki - mniam... Może ktoś z forumowiczów uratuje klasyka i zrobi konkurencję dla Duke'a? :-)

 

EDIT: Prawdopodobnie w związku z żałobą narodową nie podświetlają się na niebiesko linki URL. Więc należy kliknąć na "Coś dla Ramomaniaków" na początku tekstu ;-)

post-158-15323754689867_thumb.jpeg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale piękny, szkoda, że nie mam kasy :cry: . Na pewno bym go kupił. Najfajniejsze jest to, że to 83 roczkik !!!! Zabytek! Trzeba by go tylko zarejestrować na żółte blachy.

Piękny :?: toż to makabrycznie oszpecony samochód :shock:

widziałeś zdjęcia silnika z tymi czerwonymi pokrywami dramat, w zasadzie tylko z zewnątrz jest ok, ale felgi i opony nie koszerne, to wszystko trzeba by zmienić, lepiej już coś z juesej ściągnąć np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11487834

 

kolejna 'skarbonka' , ja już z tego wyrosłem, ładny nawet bardzo, ale to jedna wielka skarbonka..:-(

kwestia gustu, ja obecnie mam ze trzy skarbonki :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna 'skarbonka' , ja już z tego wyrosłem, ładny nawet bardzo, ale to jedna wielka skarbonka..:-(

 

Żadna skarbonka części i cała robota tanie jak barszcze w porównaniu z nowymi autami .

 

Kurcze, ale piękny, szkoda, że nie mam kasy :cry: . Na pewno bym go kupił. Najfajniejsze jest to, że to 83 roczkik !!!! Zabytek! Trzeba by go tylko zarejestrować na żółte blachy.

Piękny :?: toż to makabrycznie oszpecony samochód :shock:

widziałeś zdjęcia silnika z tymi czerwonymi pokrywami dramat, w zasadzie tylko z zewnątrz jest ok, ale felgi i opony nie koszerne, to wszystko trzeba by zmienić, lepiej już coś z juesej ściągnąć np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11487834

 

kolejna 'skarbonka' , ja już z tego wyrosłem, ładny nawet bardzo, ale to jedna wielka skarbonka..:-(

kwestia gustu, ja obecnie mam ze trzy skarbonki :mrgreen:

 

A tam nie koszerne ale rozumiem że to naleciałość i spaczenie po forum rajdy4x4 tam tylko się liczy utopienie auta w jak największym bagnie i wszystkim się to udziela bo jak jesteś inny to ten organizm srajdowy wypiera takie jednostki daleko od siebie heheheh.

 

 

Nie każdy lubi i potrzebuje MT . Osobiście moim Tahoe na AT przytarłem nosa pajero i terrano na MT ja przeszedłem ciężkim i długim bulwarem a oni offrołdówkami nie .

 

A te tutaj jak seryjne i felgi i opony fura została taka jak była .

Pokrywy zaworów to grosze i można wymienić w 30 minut .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna 'skarbonka' , ja już z tego wyrosłem, ładny nawet bardzo, ale to jedna wielka skarbonka..:-(

 

Ja już dawno wyrosłem z nowych samochodów, które są brzydkie i bezpłciowe, a dorosłem do samochodów zabytkowych.... Niestety do tego się dorasta.

 

Piękny toż to makabrycznie oszpecony samochód

Jest do renowacji, ale ogólnie jako auto jest piękny i jak na znalezisko w Polsce jest też piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO DLA ZNAWCÓW TEMATU MAJĄCYCH ISTNIEJĄCĄ MODE NA PLASTIKOWE NOCNIKI W GŁĘBOKIM POWAŻANIU.

 

ja mam 2 nocniki i jak narazie mnie nie zawiodły, moze nie zachwycają, ale kółka się kręcą i moge na nie liczyć.

ale dyskusja jest bezcelowa - kazdy ma swój punkt widzenia.

Autko sympatyczne, ale mnie nie stać,a do mechaników nie mam już zdrowia

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO DLA ZNAWCÓW TEMATU MAJĄCYCH ISTNIEJĄCĄ MODE NA PLASTIKOWE NOCNIKI W GŁĘBOKIM POWAŻANIU.

 

ja mam 2 nocniki i jak narazie mnie nie zawiodły, moze nie zachwycają, ale kółka się kręcą i moge na nie liczyć.

ale dyskusja jest bezcelowa - kazdy ma swój punkt widzenia.

Autko sympatyczne, ale mnie nie stać,a do mechaników nie mam już zdrowia

 

Plusem starych aut jest to że większość robisz sam i nie trzeba się denerwować na mechaników.

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem starych aut jest to że większość robisz sam i nie trzeba się denerwować na mechaników.

Ja bym napisał trochę inaczej. Decydując się na stare auto, trzeba z góry zakładać, że większość rzeczy będzie się robić samemu i mieć o tym przynajmniej blade pojęcie, a oczywistym jest, że nie każdy jest mechanikiem i nie każdy lubi mieć brud za paznokciami. W takim wypadku pozostaje niestety opcja z "kupą kasa" na mechaników. A wtedy doprowadzanie staruszka do zadowalającego stanu może faktycznie okazać się drogą zabawą.

No ale jeden lubi kwiatki, a drugi ogrodnika córki... ;-) Wszystko kwestia gustu i na tej płaszczyźnie dyskusja jest faktycznie bezcelowa.

 

BTW, nie sądziłem, że jeden stary muflon wzbudzi aż takie zainteresowanie :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go z 40 razy zanim Japacz go tu wstawił, jest blisko mnie do kupienia. Nie wklejałem go tu, bo miałem nadzieje, że uzbieram kase i go kupie :twisted: , ale niestety ostatnie wydarzenia strasznie walą mnie po kieszeni i chyba ktoś go kupi wcześniej. :-(

Auto jest super materiałem do dłubania, ale dla kogoś kto to lubi. Aro ma rację jeśli kogoś stać i nie ma radości w dłubaniu przy autach to to auto nie jest atrakcyjne. Dla mnie jest ono bardzo atrakcyjne bez względu na ilość kapusty w kieszeni. Na mechanice też znam się pobieżnie, ale takie auta po prostu mnie kręcą. Mógłbym go doprowadzać do kultury stopniowo, bardzo powoli, a juz jakbym go zrobił to wyjazdy okazjonalne wchodziły by w rachubę i poszukiwałbym następnego i tak w kółko, bo takie coś marzy mi się od dawna i kiedyś rozpocznę ten cykl. ;-) ... mam nadzieję :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tam nie koszerne ale rozumiem że to naleciałość i spaczenie po forum rajdy4x4 tam tylko się liczy utopienie auta w jak największym bagnie i wszystkim się to udziela bo jak jesteś inny to ten organizm srajdowy wypiera takie jednostki daleko od siebie heheheh.

 

 

Nie każdy lubi i potrzebuje MT . Osobiście moim Tahoe na AT przytarłem nosa pajero i terrano na MT ja przeszedłem ciężkim i długim bulwarem a oni offrołdówkami nie .

 

A te tutaj jak seryjne i felgi i opony fura została taka jak była .

Pokrywy zaworów to grosze i można wymienić w 30 minut .

 

wcale nie chodziło mi o MT, chodziło mi o oryginalne opony w oryginalnym rozmiarze, nie wiem skąd Ci mteki do głowy przyszły :shock: w tym modelu ani felgi ani opony nie są oryginalne :roll:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tam nie koszerne ale rozumiem że to naleciałość i spaczenie po forum rajdy4x4 tam tylko się liczy utopienie auta w jak największym bagnie i wszystkim się to udziela bo jak jesteś inny to ten organizm srajdowy wypiera takie jednostki daleko od siebie heheheh.

 

 

Nie każdy lubi i potrzebuje MT . Osobiście moim Tahoe na AT przytarłem nosa pajero i terrano na MT ja przeszedłem ciężkim i długim bulwarem a oni offrołdówkami nie .

 

A te tutaj jak seryjne i felgi i opony fura została taka jak była .

Pokrywy zaworów to grosze i można wymienić w 30 minut .

 

wcale nie chodziło mi o MT, chodziło mi o oryginalne opony w oryginalnym rozmiarze, nie wiem skąd Ci mteki do głowy przyszły :shock: w tym modelu ani felgi ani opony nie są oryginalne :roll:

 

Tak założyłem bo felgi są jak najbardziej ok bo to Cragary amerykańskie ( seryjnie też były stalówki tylko z trójkątnymi wycięciami )a wersjach droższych aluminiowe , opony też nie są jakąś fedimą czy innymi nalewkami tylko coopery czyli jak by nie patrzeć popularne amerykańskie opony . Dlatego nie widzę w nich nic niekoszernego .

 

A założyłem tak bo przy Ramie od Duka też napisałeś że opony niekoszerne .

 

A rozmiar jak piszesz hmm znaczy że za małe czy jak bo nie wiem a takie właśnie wsadzali oceniając to optycznie bo nie widzimy ich wymiarów .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tam nie koszerne ale rozumiem że to naleciałość i spaczenie po forum rajdy4x4 tam tylko się liczy utopienie auta w jak największym bagnie i wszystkim się to udziela bo jak jesteś inny to ten organizm srajdowy wypiera takie jednostki daleko od siebie heheheh.

 

 

Nie każdy lubi i potrzebuje MT . Osobiście moim Tahoe na AT przytarłem nosa pajero i terrano na MT ja przeszedłem ciężkim i długim bulwarem a oni offrołdówkami nie .

 

A te tutaj jak seryjne i felgi i opony fura została taka jak była .

Pokrywy zaworów to grosze i można wymienić w 30 minut .

 

wcale nie chodziło mi o MT, chodziło mi o oryginalne opony w oryginalnym rozmiarze, nie wiem skąd Ci mteki do głowy przyszły :shock: w tym modelu ani felgi ani opony nie są oryginalne :roll:

 

Tak założyłem bo felgi są jak najbardziej ok bo to Cragary amerykańskie ( seryjnie też były stalówki tylko z trójkątnymi wycięciami )a wersjach droższych aluminiowe , opony też nie są jakąś fedimą czy innymi nalewkami tylko coopery czyli jak by nie patrzeć popularne amerykańskie opony . Dlatego nie widzę w nich nic niekoszernego .

 

A założyłem tak bo przy Ramie od Duka też napisałeś że opony niekoszerne .

 

A rozmiar jak piszesz hmm znaczy że za małe czy jak bo nie wiem a takie właśnie wsadzali oceniając to optycznie bo nie widzimy ich wymiarów .

za niskie i za szerokie, felgi nie oryginalne, a rozumiem że przy takim samochodzie koncentrujemy się na oryginalnych detalach, a te felgi mogą być równie dobrze procompy za 100usd sztuka :mrgreen: każdy robi jak lubi ja tu tylko swoje zdanie wyrażam... i do tego wszystkiego LPG :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód nie jest zarejestrowany jako zabytek więc nie ma się co koncentrować zresztą opon i felg w oryginale było trochę i nie zgodzę się z tym że za szerokie i z niski profil

 

ramcharger.jpg

power-ram.jpg

ram-d150.jpg

 

Co do felg że nie oryginalne też się nie zgodzę bo felgi cragar już dawno temu były montowane w dodgach wszelakich .

 

 

dodge+cragar+%283%29.jpg

 

Co do LPG to proszę was chyba tylko Polacy maja jakąś manie anty gazowania jakoś amerykanie nie widzą w tym problemu i nawet są fury z istalka LPG na 1/4 mili .

Lepsze tańsze i bardziej kaloryczne paliwo pod lepszym ciśnieniem .

 

Niby dlaczego w usa powstają jedne z najlepszych instalek LPG do amerykańskich silników IMPCO ,chyba nie dlatego że Polacy nie mają kasy na benzynę .

 

Ja miałem GMC z 87 i też miałem LPG .

 

Wolę jeździć samochodem niż stękać że dużo pali i nim nie bujać i nie jeździć na zloty jak dosyć duża ilość ludzi którzy stękają na forach że na ten zlot nie jadą bo to za dużo kasy im fura spali .

 

I umówmy się 83 to nie aż taki zabytek .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest dyskusja o tym że to klasyk ple ple, więc jak klasyk to dla mnie tylko w oryginale, felgi(pomimo że to niby cragar nie wiem skąd to wiesz) i opony są dalekie od oryginału(fot nr 2 z postu jabera ma taki rozmiar jak powinien) a instalacja gazowa nie na miejscu i tyle, za takie pieniądze wolałbym coś z juesej sprowadzić

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota nr 1. tez ma taki rozmiar jak powinien bo to są zdjęcia z katalogów i widocznie tez i takie były .

nie wykluczone ale nadal nie jest to ten sam rozmiar, zresztą nie będziemy się spierać o trzy cale :mrgreen: ja mam specyficzne podejście to takich tematów więc się nie dogadamy na tym polu :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ani nie jest zabytkiem ani nie jest zarejestrowany jako zabytek ani nie był robiony na zabytek jak widać więc nie jest jak to napisałeś

" Piękny :?: toż to makabrycznie oszpecony samochód :shock:"

 

Dwa uparte osły :)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.