Skocz do zawartości

Żory - Górny Śląsk


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat Samochodow Amerykanskich, prowadzi go moj przyjaciel i za serwis auta u niego ja recze swoja glowa...dokladny adres wyedytuje jutro szczerze sei przyznam , nie wiem na jakiej ulicy sie miesci ehhe :)................AMERICAN SERVICE , 44-240 Żory ul. Osińska 6A , tel. 509 01 91 94...naprawa skrzyn automatycznych i ogolny serwis, a z tego co sie orientuje maja oleje do MDS (Quaker 5W20), i ogolnie silniki zalewaja Midlandem :>

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mimo że znam Grześka to nie polecam .

 

W 2009 padła mi skrzynia w Tahoe . Auto trafiło na warsztat i zostało naprawione ( po bardzo długim czasie i telefonach ) .

W końcu odebrałem już rzekomo naprawione ale obudowe konwertera sam sobie musiałem założyć bo nie mieli kiedy .

 

Nie minęło pół roku jak skrzynia znowu strzeliła i auto na lawecie dostarczyłem do warsztatu . Po oględzinach opinia była taka że przez to że chciałem za pierwszym razem tanio i szybko to mam za swoje OK. Po jakimś czasie i paru telefonach mogłem przyjechać po auto ze skrzynią zrobioną ponoć idealnie jak bóg przykazał . ( choć z pierwszego biegu na drugi szarpała ale w odpowiedzi usłyszałem że już tak wyregulowali no i tak będzie bo inaczej trzeba by zaś rozbierać ).

 

 

A dzisiaj czyli 24.03.2011 dzwoni do mnie Jacek z Ride'n'Rolla z którym się zamieniliśmy autami że właśnie padła mu skrzynia .

 

To ja się pytam co to k........a ma być za serwis skoro znowu pół roku i skrzynia klęczy . Bez upalania , ciągania i miliarda kilometrów .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorza mi polecił kolega "Dejwitt".

 

 

Jeżeli chodzi o wywiązywanie się z obowiązków serwisowych to nie mam większych zastrzeżeń.

Czasami ma problem z wywiązywaniem się z ustalonych terminów, często zdarza mu się o czymś zapomnieć.

 

Mimo wszystko kolega ma kilka konkretnych zalet, mianowicie uczciwie podchodzi do współpracy z klientem, nie jest wyzyskiwaczem jeżeli chodzi o koszta napraw i co najważniejsze, mam wrażenie, że zawsze chcę pomóc w konkretnej sprawie.

 

Dlatego jeśli ktoś będzie pytał o serwis amerykańców w rejonie Rybnika-Żor to z pewnością polecę Grzegorza. Jest chyba jedymnym w regionie, który potrafi np ustawić MDS.

 

Pozdrawiam

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Grzegorza mi polecił kolega "Dejwitt".

 

 

...Dlatego jeśli ktoś będzie pytał o serwis amerykańców w rejonie Rybnika-Żor to z pewnością polecę Grzegorza. Jest chyba jedymnym w regionie, który potrafi np ustawić MDS.

 

Pozdrawiam

 

co to za herezje z tym MDS, co on ci ustawiał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

nie ma czegoś takiego jak właczenie wyłaczenie,

 

po braku zasialania i po kilku przejechanych kilometrach sam się aktywuje.

 

 

No chyba że były jakieś kody błedu zwiazane z MDS, a mechanior je tylko wykasował - to można nazwać włączeniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na forum czytalem ze sie aktywuje ten MDS po wlasnie dluzszym braku zasilania i trzeba wykonac procedure z jazda zeby on sie jakos zaprogramowal na nowo

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
gdzies na forum czytalem ze sie aktywuje ten MDS po wlasnie dluzszym braku zasilania i trzeba wykonac procedure z jazda zeby on sie jakos zaprogramowal na nowo

 

takie kwiatki były w pierwszych Jeepach G.cherokee, Ramik MDS ma od 2006 roku i nie słyczałem o żadnych procedurach które trzeba wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mechanik Grzegorz jak się okazało, już tam nie pracuje. Teraz zastanawiam się czy jest sens z nimi nadal współpracować. Nie ukrywam, że ostatnio traciłem już nerwy, kiedy auto stało u nich 1,5 tygodnia przy prostej akcji serwisowej.

Możecie polecić jakiś serwis na południu od Katowic ???

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sebastian O. za linka. Serwis jest w Krakowie, niby 130 km ode mnie, 1,5 h jazdy autostradą, ale to jednak wyprawa na pół dnia co najmniej. Śląsk ma 6 milionów mieszkańców, samochodów amerykańskich jest dużo na drogach, gdzieś się przecież muszą serwisować.

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znam ten serwis :D , ale mojego Chryslerka Town&cuntry i Forda F-150 robi zawsze pan Mateusz i nie oddałbym go w inne ręce. Robota jest solidna i jest słowny (co ważne) i rozliczenie po bożemu, więc polecam :)

Ford F-150 4.6 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Znam ten serwis :D , ale mojego Chryslerka Town&cuntry i Forda F-150 robi zawsze pan Mateusz i nie oddałbym go w inne ręce. Robota jest solidna i jest słowny (co ważne) i rozliczenie po bożemu, więc polecam :)

 

witam, a czy mozesz mi podac jakies namiary na Pana mateusza, bo chyba czeka mnie dluzsza naprawa autka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To ja też się wypowiem n/t :-) Robiłem tam taki powiedzmy przegląd okresowy:

 

olej w silniku

olej w reduktorze

olej w skrzyni

olej w mostach

filtr oleju

filtr powietrza

filtr skrzyni

świece

gratisowo wyważanie kół

 

Wszystkim się zajmował Mateusz. Bardzo fajny chłopak. Widać, że podchodzi do mechaniki z pasją. Do terminu nie mam zastrzeżeń, jeden dzień się przedłużyło ale to połowicznie z mojej winy ponieważ nie mogłem podstawić auta do godziny 15tej aby zdążyli zamówić filtr (auto było potrzebne do oględzin aby pasował na 100%). W sumie auto stało 2 dni (weekend + 2 dni czekałem an wolny termin) Kontakt dobry, Mateusz nie naciąga na niepotrzebne naprawy, szczerze można z nim pogadać n/t stanu faktycznego samochodu. Troszkę się znam na mechanice (nieco więcej niż wiedza podstawowa) i wyczuwam, że chłopak ma dość dużą wiedzę.

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.