Skocz do zawartości

Kupię Dodge Ram albo Forda


Arekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że tak może być. Jeśli będzie spełniać moje oczekiwania to jak najbardziej. Na pierwszym miejscu musi mieć dmc powyżej 3.5 tony. A reszta kwestia stanu, ceny, silnik napisałem że najlepiej Pb plus LPG. Będzie diesel godny uwagi może być diesel.

 

http://allegro.pl/ford-f250-5-4-i7060958176.html#thumb/3

 

Myślałem o tym tylko, że niestety mam brak jakiegokolwiek doświadczenia w tym kierunku. Co może być.

Dzwoniłem do gościa. Twierdzi, że auto jeździ jest sprawne tylko, że zmienił silnik i porostu brakuje instalacji elektrycznej. Czyli w starym silniku był czujnik z jednym kablem w nowym silniku jest czujnik z 2 kablami. On się już w to nie chce bawić.. Niby stary silnik jest do wglądu można się dogadać nawet da ten silnik.

Może będzie miał ktoś więcej doświadczenia jak to ogarnąć. Namiary na jakiegoś mechanika elektryka z okolic Częstochowy co by mógł się podjąć.

Proszę o wasze porady i opinie

Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich, odnośnie tematu mam do sprzedania Forda F350 6.0 diesel 2006, do drobnych napraw, auto stoi chyba już dwa lata nie wypaliły plany związane z nim i teraz stoi i niszczeje, jeśli ktoś zainteresowany pewnie by się jeszcze nacieszył potworem :) dla mnie zadecydowanie za duży żeby nim sobie jeździć zarejestrowany jako specjalny pow, 3,5t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do mnie to nie trafiłeś, Odpowiedż moja była ironiczna, kto by kupował sam co ma 150 tys nalatane? :-) A jeżeli chodzi o dziadka to prawda mógł latać w niedzielę i Święta z Hamburga do Monachium co każdorazowo nam daje 1200-1500 km . :-)

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.