RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
Mechanizm podnoszenia szyb.
Autor Wiadomość
fisherr 

Wysłany: 2015-09-02, 06:47   Mechanizm podnoszenia szyb.

Witam,
czy nie miałby kto jakiegoś namiaru względnie do odsprzedania mechanizmu podnoszenia szyb do Lincolna lub F150 - przednie lewe.
Podnosiłem sobie szybkę jak tu nagle coś strzeli. zanim nauczyłem się rozebrać boczek drzwi to już urwałem jeden no może dwa uchwyty.Okazało się że prawdopodobnie jakoś spadła linka z silniczka i się zaklinowała trochę ją pogięło i wyskoczyła z uchwytu. Może bym to poskładał ale ta linka pogięta. Trochę szukałem ale nic. Jeśli nic nie znajdę już kupiłem linkę to ją wymienię tylko problem z końcówkami jak, z czego zrobić/ zacisnąć.

Może macie jakieś sugestie, porady.

Kassei

Wysłany: 2015-09-09, 17:00   Re: Mechanizm podnoszenia szyb.

fisherr napisał/a:
Witam,
czy nie miałby kto jakiegoś namiaru względnie do odsprzedania mechanizmu podnoszenia szyb do Lincolna lub F150 - przednie lewe.
Podnosiłem sobie szybkę jak tu nagle coś strzeli. zanim nauczyłem się rozebrać boczek drzwi to już urwałem jeden no może dwa uchwyty.Okazało się że prawdopodobnie jakoś spadła linka z silniczka i się zaklinowała trochę ją pogięło i wyskoczyła z uchwytu. Może bym to poskładał ale ta linka pogięta. Trochę szukałem ale nic. Jeśli nic nie znajdę już kupiłem linkę to ją wymienię tylko problem z końcówkami jak, z czego zrobić/ zacisnąć.

Może macie jakieś sugestie, porady.
Poszukaj na ebay używanego mechanizmu, Zapłacisz grosze a masz bez kombinowania.

Ewentualnie kup oryginał lub zamiennik na RockAuto, tutaj masz np za niecałe 77$ dobry zamiennik:

http://www.rockauto.com/c...nid=511&jpid=16
był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odpowiedz do tematu