Skocz do zawartości

OPONY Hummer H1 doświadczenia!!!


radek bartnik

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie może w tym roku przynajmniej chciałbym ,do opon na większe a że mam felgi 16.5 cala to myśle o tych z hummera good year military 37 12.5 16.5.Ma ktoś takie jeżdził ktoś po sniegu ślizgim błotku i normalnym asfalcie???Wydaje mi sie że to dobry pomysł na wyprawy do lasku szutry czasem błotka i śnieg.Skoro tyle lat na różnych wojnach i konfliktach wszystkie hummery smigały na takich to chyba najbardziej uniwersalna oponka.Jak myślicie??????

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro{wpisz hummer opony} są dwie aukcje jedne używki 350 drugie 400 za sztuke i sa też super swampery ale to już bardziej na off road chyba.Co do bieżnika wiem że te "normalne i powszechne"to military oz miały oznaczenie póżniej była lepsza wersja już chyba oznaczenie MT miały dodatkowo bieżnik boczny,ale też wiem ze BFG robi mlitary do hummerów MTR {chyba}ale to niewiem do końca chyba jakiś kontrakt na dostawe opon dostali czy coś.Jak sie myle to poprawcie!! :lol:Ale sporo ich na ebayu jeżeli chodzi o nowe a najlepiej to mieć kogoś za oceanem :->

 

masz jakiegoś linka

ja szukam takich http://www.goodyear.com/en-US/tires/wrangler-mtr-kevlar

ale jest problem z dostawcą w PL

Wydaje mi sie że tylko ebay ze stanów lub mam namiar na firme bespośrednio u nich zamawiałem pare gratów do swojego Fleetwooda ze 3 lata temu,siedzą tam na miejscu i myśle że bez problemu sprowadzą ci oponki,też właśnie pomyślałem o nich.jak coś to na PW musze polukać namiar

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak militarne wranglery ale zwykła wersja cywilna, którą posiadałem była moim zdaniem fatalna na ubitym śniegu o lodzie już nie wspominając...

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe wranglery miałem kiedyś w Gaziku potwierdzam że lipne na śniegu były.Szkoda że niema kogoś kto właśnie humvee śmigał troche.ale jak już mam felge 16.5 to raczej 99% pójde w te opony ;-)

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.