Skocz do zawartości

PickUp TOYOTY - charakterystyka modelu


jacoblack

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

... a i ja stałem się od niedługiego czasu posiadaczem pickupa. Kupiłem sobie Toyotkę Tacoma 2006 w wersji z przedłużoną kabiną, silnikiem 4l V6. Jestem na etapie poszukiwania kilku akcesoriów do tego samochodu; progi i jakąś zabudowę skrzyni na wypadek niepogody podczas wycieczki. Fullbox mi się podoba. Natomiast posiadanie samochodu w wersji amerykańskiej ma swoje złe strony. Trudno jest cokolwiek znaleźć do tego modelu. ... i dwustu kilowy raster w radio też denerwuje :-/ . Jako rekompensatę muszę przyznać otrzymałem wysoki komfort jazdy. 240-to konny silnik sprawia, że na polskich drogach świetnie się jeździ. Moc i odrobinę odchudzony samochód (bo waży on niespełna 1600kg) dają niezłe osiągi. Powiem jeszcze o dwóch rzeczach: spalanie- w cyklu mieszanym średnio wciągnie 15 literków. To stosunkowo nie dużo jak na takie auto. Pewnie jest to zasługą zastosowania silnika VVT-i i lekkiego jak na takie gabaryty auta. I drugie: mała masa, dużo plastiku na zatrzaskach :-(

Sumując; rozglądałem się przed zakupem za modelami Hilux, L200, czy Navara biorąc pod uwagę różne aspekty samochodów. Zupełnie przypadkiem wpadłem na Tacomę i spodobała mi się. Przede wszystkim jest większa od pozostałych :-D

pozdrawiam uczestników forum

Aki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozglądałem się przed zakupem za modelami Hilux, L200, czy Navara biorąc pod uwagę różne aspekty samochodów. Zupełnie przypadkiem wpadłem na Tacomę i spodobała mi się. Przede wszystkim jest większa od pozostałych

Siem Aki,

Myślę, że jak na średniego pickupa to wybór trafiony. Toyotki, o ile były wcześniej dobrze traktowane, to bardzo dobre i wytrzymałe auta. Niestety, jak już wspomniałeś u nas za wiele gratów do niej nie ma, ale na szczęście coraz mniej problemów ze sprowadzaniem części bezpośrednio ze stanów.

Teraz porosimy o założenie temaciku np. Moja Toyotka i wklejaj foty.

Życze owocnych konwersacji na naszym forum.

 

Te są fajne :-D :-D :-D

post-183-15323754568943_thumb.jpg

post-183-15323754569496_thumb.jpg

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.