Skocz do zawartości

Naprawa mostu


Wisien

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wróciłem z trójmiasta, gdzie w piątek postawiłem swojego Dodge na naprawę mostu. Z czystym sumieniem polecam http://www.mariuszdrypa.pl/mosty Naprawdę fachowa naprawa, zupełnie zero odgłosów z mostu. Pojechałem z własnymi gratami (mechanizm różnicowy, atak, koło zębate, łożyska i uszczelniacze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam

Mam brata blizniaka Twojego rama :) i wydarzylo mi sie z tylnym mostem kropka w kropke tak samo i to o samo co Tobie. Jeżeli wracasz do tego watku to prosze Cie napisz czy zdemontowale most i zabrales go do Gdanska czy zabrales do Gdanska caly samochod?

Jezeli caly samochod- to ile Cie kosztowala ta wyprawa?

Dzieki za info.

HEMIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z całym samochodem. Wcześniej po ukręceniu wałka atakującego na szybko kupiłem części i zaprzyjaźniony serwis złożył mi to na moją odpowiedzialność. Jeździć jeździło ale most wydawał dźwięki przy 80km/h. Na spokojnie już zamówiłem nowy zestaw i pojechałem zrobić to jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podłączę się do tematu, u mnie most raz już był reanimowany co prawda tylko łożyska, ale trochę grosza poszło... Zawsze zastanawiało mnie jaki będzie koszt ogarnięcia całego mostu tak jak zrobił to kolega Wisien. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wisien

Dzieki za odpowiedz na moje pytanie. Dzieki tez za podanie namiaru na pana Mariusza.

NIestety w Warszawie nie moge znalezc nikogo, kto moglby zlozyc moj most. Bylem w kilku serwisach ale taka sciema ze az strach. Gdybys znal kogos kto moze pomoc-bylbym wdzieczny.

Michal 8677- chyba warto zalozyc osobny watek dotyczacy naprwy mostow- (sprobuje to zrozbic w tym tygodniu . Jest to trudny temat w Warszawie- walcze z tym od miesiaca i generalnie to straszny problem.... Klocki kazdy az sie rwie zeby Ci wymienic ale most to dopiero wyzwanie....

HEMIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dorabiam przełożenia w Wranglerze. Robi mi to firma http://www.koja.com.pl.

Za tydzień powinienem już mieć tylny most gotowy. Wcześniej zmieniłem z 3.07 na 4.88 oba dyfry, ale tył nie wytrzymywał obciążeń i goliło zęby. Raz Yukon drugi USA Standard. W Koji mają mi zrobić wzmocnione (większa powierzchnia zębów). Poskładają też to wszystko do kupy. Dam znać jak to będzie się sprawować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Jutro poszukam po nazwisku :)

Dzieki za pomoc.

Najbardziej teskni za dodgem moje dziecko :):):)

 

[ Dodano: 2015-04-15, 22:05 ]

Kolego Wisien

Mam do Ciebie goraca prosbe. Czy moglbys powiedziec gdzie i za ile kupiles czesci/zestaw o ktorym piszesz cyt ponizej z Twojego postu

 

Ja byłem z całym samochodem. Wcześniej po ukręceniu wałka atakującego na szybko kupiłem części i zaprzyjaźniony serwis złożył mi to na moją odpowiedzialność. Jeździć jeździło ale most wydawał dźwięki przy 80km/h. Na spokojnie już zamówiłem nowy zestaw i pojechałem zrobić to jak trzeba.

 

Udalo mi sie kupic caly most ale pusty (w moim zniszczonym moscie - walek ataku wyszedl na zewnatrz :raca: ) i musze teraz kupic caly zaestaw naprawczy. Po tym co piszesz jestes w tym doskonale zorientowany i jezeli mozesz -podrzuc gdzie i co mozna kupic :)

HEMIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.