Skocz do zawartości

Plandeka na pake ram


adziu111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisałem jakiś czas temu, że wstawię kilka fotek po małych przeróbkach i oto zdjęcia plandeki. Informacje na temat zakupu tej plandeki i wielu innych rzeczy znalazlem na tym właśnie forum dlatego polecam je każdemu pikapowcowi ;-)

Przy okazji zrobiłem dwa zdjęcia świeżego orurowania zderzaka :-)

post-889-15323756118807_thumb.jpg

post-889-1532375611991_thumb.jpg

post-889-15323756120742_thumb.jpg

post-889-1532375612161_thumb.jpg

post-889-15323756122616_thumb.jpg

post-889-15323756123431_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo brac TILT-a - to samo tylko podnoszone na silownikach - duuuuuuzo bardziej praktyczne...

 

potwierdzam, ja u zytkuje plandeke od 2,5 roku czyli od kupna samochodu, i mam juz jej dosyc.Ciągłe jej odpinanie i zapinanie latem luzik, ale jak przychodza mrozy to juz sie kilka spinek pozbyłem bo poodpadały przy próbie odpięcia plandeki. Poza tym ze sztywna zabudowa ram wyglada duzo lepiej :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plandeka jest dla mnie bardziej praktyczna bo mogę sam zdemontować i zamontować ją w miarę szybko i sprawnie, a w mojej branży (opakowania drewniane) nieraz zdarzy się, że będę musiał ją ściągać do transportu. Co do zimy to w sumie nie zastanawiałem się głębiej nad tym co napisałeś ale będę starał się robić to tak aby nie odpinać jej na mrozie tylko ewentualnie w ciepłych pomieszczeniach, co z tego wyjdzie sam się przekonam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przemyślałeś zakupu albo nie przejrzałeś dobrze oferty lub nie przeczytałeś dobrze tematu. To co kupiłeś jest najbardziej uciążliwe i awaryjne. Jest jeszcze w ofercie tej firmy Trifecta, której demontaż trwa nie więcej niż 1 minutę, a otwarcie niecałe 10 sek. Zdecydowanie bardziej przyjazna.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TILT-a zapinasz i odpinasz tak samo, do tego moze calosc podniesc na silownikach, i zdemontowac bez odpinania calosc w 15 s 8-)

Tak czy inaczej wybrał najgorzej jak mógł, ale mimo to życzę zadowolenia, bo wyboru dokonał więc nie ma wyjścia. :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.