Skocz do zawartości

zabudowa paki z blachy ryflowanej


Boczo

Rekomendowane odpowiedzi

narodzil mi sie w glowie pomysl zabudowy z blachy ryflowanej na wysokosc dachu kabiny , lekki trapez. mysle ze bedzie to bardziej praktyczne niz plandeka tylko zastanwiam sie jak rozwiazac estetyke tylu. Chyba odpuszcze sobie jakiekolwiek okienka bo niezbyt mi sie podobaja w tego typu zabudowach. Do srebrnego koloru mysle ze taka blacha bedzie wygladac fajnie.

 

jesli macie jakies zdjecia takiej zabudowy bylbym wdzieczny. bede wdzieczny rowniez za opinie.

 

jest tez pomysl plandeki na ktorej nakleje duze logo dodga

 

nie woze wiele rzeczy na pace a nad zabudowa mysle ze wzgledu na wyjazd na wakacje i zapakowanie gadzetow dziecka typu wozek wanienka:)

 

Pozdrawiam

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taką zabudowe ''taki trapez'' jeśli chodzi o wygląd dość średnio to wyglądało (jak chycel) natomiast z pewnością było to wytrzymałe.

Jednak sporo zabawy przy projekcie i rzeźbieniu od podstaw.

 

Ja bym spróbował z dopasowaniem ''góry'' od Poloneza trucka czy skody pickup. Groszowe sprawy a efekt wizualny byłby lepszy. Ewentualnie doszłoby trochę zabawy z włuknem szklanym i żywicą.

 

Później okleić to folią w kolorze nadwozia i jest duża zabudowa.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze chyba faktycznie zostane przy plandece bo jest najbardziej praktyczna dla osoby ktora nic nie wozi ale jak juz wiezie to moze to byc wszystko.

zabudowa z blachy lub sztywna plaska moze utrudnic przewoz czegos wysokiego

plandeke zwijam rzuczam w kat i mozliwosci sa nieograniczone

 

pozsotaje tylko kwestia ladnego nadruku na plandece i oczywiscie kwestia dobrej szczelenj pladneki

macie moze cos fajnego i niedrogiego??

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o plandeki ja współpracuje z tą firmą www.aliff.pl i zrobia Ci plandeke jaką chcesz, nawet ze zdjęciem teściowej jeśli potrzebujesz. Dobre mają ceny i jakość.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.