RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Ranger Wildtrak 2017 z wyprzedaży rocznika
Autor Wiadomość
Mcgyver 

Wysłany: 2018-01-25, 09:38   Ford Ranger Wildtrak 2017 z wyprzedaży rocznika

Koledzy zastanawiam sie nad zakupem Forda Rangera ktory obecnie jest oferowany w wyprzedazy rocznika 2017. Interesuje mnie najmocniejsza wersja z silnikiem 3.2L i automatyczną skrzynią biegów. Auto oczywiscie w kolorze pomarańczowym w wersji Wildtrak.
Czy ktos z użytkowników forum może sie wypowiedzieć na temat tego forda?
Auto chce kupić prywatnie nie na firmę i bedzie to auto ktore ma byc zarówno autem rodzinnym jak i poniekąd autem do pracy. Mieszkam w niewielkim mieście ale prowadze gospodarstwo rolne i jak najbardziej właściwości pickupa mi się przydadzą.
Do tej pory jeździłem tylko autami z silnikiem benzynowym i jakoś obawiam sie diesla ale z drugiej strony nowy powinien troche pojeździć. Diesle mamy w firmie w ktorej pracuje i jest z nimi różnie. Auto jeździłoby gównie na dystansie 10km w jedną stronę po trasie - i wiadomo troche po mieście. Gabaryty nie maja znaczenia bo mieszkam w małym miasteczku i raczej z parkowaniem nie bedzie problemów.

Jeżeli chodzi o samo auto to będzie ono właściwie jedynym w "rodzinie" wiec posłuży zarówno do podwożenia dzieci do szkoły (za kilka lat jak podrosna :) ) jak i do przewiezienia wiekszych rzeczy na wioskę.

Jak uważacie czy przy takim charakterze użytkowania warto zainwestowac w Pickupa?

volen 

Wysłany: 2018-01-25, 12:18   

Tu chyba każdy Ci powie, że tylko pickup, bez względu na koszty ;)

Mcgyver 

Wysłany: 2018-01-25, 13:47   

Hehe no pewnie tak :). Tak na marginesie powiem że rozważałem takze zakup używanego Audi Q7 i BMW x5 w benzynie (jakoś obawiam sie używanych diesli) ale w cenie do 100 - 150 tys zł własciwie nic ciekawego nie ma. Albo rozbitki z USA albo jakies modele z niewiadomą historią i przebiegiem. Co prawda Pickup to troche inny charakter auta bo jednak paka jest sporo niższa (Hardtop mi się nie podoba) ale nawet z roletą sporo pomieści. Tym bardziej że znalazłem firmę w Grecji ktora produkuje cąłkowicie szczelne rolety na wzór tych z ASO w cenie 1600 euro z wysyłką do Polski, co moim zdaniem stanowi bardzo dobrą alternatywe fabrycznej. Nowy to nowy przynajmniej ma gwarancje jakby cos sie działo.

Tadeusz_B

Wysłany: 2018-01-26, 10:24   

A może do Audi i Bmw ML dużo gratów i wybór większy. Gdzie mieszkasz?

Mcgyver 

Wysłany: 2018-01-27, 00:29   

Jestem z woj podlaskiego okolice Białegostoku. Zapewne do tych marek jest wiecej czesci ale przy takiej ich cenie to jakis kosmos. tym bardziej ze auta maja juz swoje lata i przebiegi, cos tam zawsze moze sie dziac

volen 

Wysłany: 2018-01-29, 08:59   

tą firmą to byś mógł się podzielić na forum :)

Mcgyver 

Wysłany: 2018-01-29, 20:47   

to żadna tajemnica :) prosze bardzo:
https://www.youtube.com/w...i-BilfcFfA&t=3s

Albin6263

Wysłany: 2018-01-30, 08:28   

No firma wygląda naprawdę świetnie. Myśle, że warto skorzystać z ich usług.
____
http://ekobud.biz.pl/latarnie-ogrodowe/

Mcgyver 

Wysłany: 2018-01-31, 09:29   

Ciekawe tylko jak wygląda użytkowanie takiej rolety zimą pewnie przymarznie do prowadnic i nie da sie jej otworzyc

amisz 

Wysłany: 2018-02-09, 22:18   

Auto fajne można tuningować do woli Jezdziłem takim autem i typowy wół roboczy skrzynia wolna przez co głosno sie robi w aucie. Swiatła do wymiany w nocy nic nie widać a może inaczej słabo swiecą fotele w miare wygodne z tyłu mieszcza sie inni bez problemu. Sztywny przez resory z tyłu. Jezdziłem dla porównania nowym Amarokiem niebo a ziemia jesli chodzi o komfort jazdy no i ma naped stły 4x4 co przy fordzie nie uswiadczysz bo musisz sie pilnowac zima żeby właczyc lub wyłaczyc naped przed rondem. Jak na miasto i trasy po 10 km to poszukaj cos w benzynie bo ten dizel nie rozgrzeje sie i bedziesz jezdził wiecznie nie dogrzanym autem

Odpowiedz do tematu