RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
Dmax 3.0D
Autor Wiadomość
kufcio

Wysłany: 2017-01-15, 14:06   Dmax 3.0D

Witam serdecznie.

Jestem zmuszony do zakupu Pickupa, Potrzebny jest do pracy - (rolnictwo) , na pole i do lasu (myślistwo). Samochód nie może być za drogi bo zwyczajnie będzie go szkoda po krzakach rysować czy po polach wozić beczki z paliwem.

Większych wymagań nie mam ale cena ok 30tyś. - Nawara odpada.

L200 ma Superselect ale za 30tys to najtańsze w ogłoszeniach a takich sie boje:)

Znalazłem fajnego Dmax'a z silnikiem 3.0 D co sądzicie o tym silniku? szukam na allegro w razie wtopy drugiego ale cena zaporowa..10.000zł
Żadnych danych nie mogę znaleźć o tym modelu - Jak to wygląda z napędem? ma układ różnicowy miedzy osiowy?

Dmax

Kuba M. 

Wysłany: 2017-01-15, 19:45   

kufcio napisał/a:
ma układ różnicowy miedzy osiowy?

Nie ma, takie rzeczy tylko w L200 i Amaroku

kufcio napisał/a:
ale cena ok 30tyś
w ogłoszeniu jest 32 netto.

A auto nie żyje samym silnikiem - cała reszta też może narobić kosztownych problemów, szczególnie gdy było traktowane zgodnie z przeznaczeniem.

kufcio

Wysłany: 2017-01-15, 20:34   

Tak myślałem z tym napędem. Niestety jakoś mi się odechciewa dmax'a.

Części jak na lekarstwo i drogie używane podzespoły. Do mojego obecnego auta (grand vitara) jest wszystko zarówno nowe jak i używane, cała masa części dedykowanych robionych przez użytkowników do liftu i wszystkiego co z tym związane.

Egzemplarz prezentowany ma na dodatek skrzynie automatyczną której w używanych terenowych sie boje.

pisałem ze budżet ok 30tys. A w ogłoszeniu jest 32 czyli sie mieści. (netto czy brutto jeden diabeł jak jest faktura to moze byc netto.

Kuba M. 

Wysłany: 2017-01-16, 09:00   

kufcio napisał/a:
Części jak na lekarstwo i drogie używane podzespoły. Do mojego obecnego auta (grand vitara) jest wszystko zarówno nowe jak i używane, cała masa części dedykowanych robionych przez użytkowników do liftu i wszystkiego co z tym związane.

D-max jest u nas na rynku gdzieś tak od 2008 -2010 roku, sprzedawany w salonach innych marek. Podobnie z serwisem. Pewnie dlatego to raczej rzadko spotykane auto. Jeżeli nie przerażą Cię ewentualny problem z zaopatrzeniem w części (bladego pojęcia nie mam jak jest z zamiennikami) to czemu nie. Zakładając oczywiście, że to nie wypucowany chrupek.
kufcio napisał/a:
Egzemplarz prezentowany ma na dodatek skrzynie automatyczną której w używanych terenowych sie boje.
Zupełnie niepotrzebnie ;-)

kufcio

Wysłany: 2018-01-10, 23:42   

Po przejrzeniu miliona ofert i kilku setek samochodów kupiłem 5 letniego dmaxa od pierwszego właściciela. Przebieg 154tys serwis do końca. Po za wymianą płynów ustrojowych, dostał zestaw LIFT 30mm z OME.

zyga

Wysłany: 2018-01-11, 06:22   

niech Ci się dobrze jeździ
możesz załączyć zdjęcia z homologacją przednich lamp ?

Odpowiedz do tematu