Skocz do zawartości

Dmax 3.0D


kufcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Jestem zmuszony do zakupu Pickupa, Potrzebny jest do pracy - (rolnictwo) , na pole i do lasu (myślistwo). Samochód nie może być za drogi bo zwyczajnie będzie go szkoda po krzakach rysować czy po polach wozić beczki z paliwem.

 

Większych wymagań nie mam ale cena ok 30tyś. - Nawara odpada.

 

L200 ma Superselect ale za 30tys to najtańsze w ogłoszeniach a takich sie boje:)

 

Znalazłem fajnego Dmax'a z silnikiem 3.0 D co sądzicie o tym silniku? szukam na allegro w razie wtopy drugiego ale cena zaporowa..10.000zł

Żadnych danych nie mogę znaleźć o tym modelu - Jak to wygląda z napędem? ma układ różnicowy miedzy osiowy?

 

Dmax

d4cba97809e65.jpg

deda7bcaa823c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma układ różnicowy miedzy osiowy?

Nie ma, takie rzeczy tylko w L200 i Amaroku

 

ale cena ok 30tyś
w ogłoszeniu jest 32 netto.

 

A auto nie żyje samym silnikiem - cała reszta też może narobić kosztownych problemów, szczególnie gdy było traktowane zgodnie z przeznaczeniem.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem z tym napędem. Niestety jakoś mi się odechciewa dmax'a.

 

Części jak na lekarstwo i drogie używane podzespoły. Do mojego obecnego auta (grand vitara) jest wszystko zarówno nowe jak i używane, cała masa części dedykowanych robionych przez użytkowników do liftu i wszystkiego co z tym związane.

 

Egzemplarz prezentowany ma na dodatek skrzynie automatyczną której w używanych terenowych sie boje.

 

pisałem ze budżet ok 30tys. A w ogłoszeniu jest 32 czyli sie mieści. (netto czy brutto jeden diabeł jak jest faktura to moze byc netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części jak na lekarstwo i drogie używane podzespoły. Do mojego obecnego auta (grand vitara) jest wszystko zarówno nowe jak i używane, cała masa części dedykowanych robionych przez użytkowników do liftu i wszystkiego co z tym związane.

D-max jest u nas na rynku gdzieś tak od 2008 -2010 roku, sprzedawany w salonach innych marek. Podobnie z serwisem. Pewnie dlatego to raczej rzadko spotykane auto. Jeżeli nie przerażą Cię ewentualny problem z zaopatrzeniem w części (bladego pojęcia nie mam jak jest z zamiennikami) to czemu nie. Zakładając oczywiście, że to nie wypucowany chrupek.

Egzemplarz prezentowany ma na dodatek skrzynie automatyczną której w używanych terenowych sie boje.
Zupełnie niepotrzebnie ;-)

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.