Skocz do zawartości

FORD SVT RAPTOR 6,2


abok

Rekomendowane odpowiedzi

 

pod koniec filmiku widać jak się czołga bo skalniaczkach , jak dla mnie źle nie jest

 

Nie jest zle..a nawet dobrze...sporo jesli nie wiekszosc fabrycznych pickupow szlaku z filmu by nie przejechala...a wiem co mowie bo ten szlak ( hells revenge) znam jak wlasna kieszen...nawet zdarzylo mi sie grupy offroadowcow z polski przez niego przeprowadzac.

 

Tu masz film mojego jeepa na tym samym szlaku pare lat temu:

 

Wracajac do tematu...ciesz sie Raptorkiem..poznawaj jego mozliwosci i granice...ale pamietaj o zachowaniu dystansu.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OT Chłopy edytujcie swoje wpisy bo ja już nie daje rady ogarnąć bałaganu!

Po co piszecie posty swoje jeden a za chwilę drugi nowy? Jak coś ci się przypomni to wciśnij EDYTUJ!

Na innych forach już byście mieli czerwony pasek a że jam jest miłościwy to proszę o trochę szacunku do porządku na forum :kasztan:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TILC gratuluję zakupu ! Piękne auto :lol:

Raptor zawsze mi się podobał .

 

Rozumiem kolegę i jego fascynację autem czułem się podobnie kupując Rama 6 lat temu :lol:

A co do gazu nie zgadzam się z kolegą Stebel po co przepłacać ! Zaoszczędziłem przez sześć lat sporo pieniędzy dzięki instalacji .

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaoszczędziłem przez sześć lat sporo pieniędzy dzięki instalacji .

... a ile z tego masz na koncie? :twisted:

 

 

Oj, uśmiałem się :kasztan: :kasztan:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug jak by to powiedzieć ....napisać ....nawiązując do reklamy pewnego banku :lol:

 

Ha ! Noooooo Wiesz ...i cisza i tylko grymas na twarzy.. :lol:

 

Dobre ,Dobre :-P

 

Natryskowy Hybryda + LPG :shock: takie cuda tylko u nas !

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz znowu ja :D może ktoś zaproponować jakieś dobre opony do raptora czterosezonowe bo na tych kapciach po mokrej nawierzchni lipton trochę jest , fakt może trzeba się przyzwyczaić , bo pisze ze to letnie sa , a czytałem ze są i czterosezonowe z dużo lepsza przyczepnością do mokrych dróg

rozmiar 315/70R17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz teraz opony ? Marka itp.

Moja opinia jest taka jeśli masz typowo letnie to kup jeszcze komplet na zimę i będziesz zadowolony.

Miałem wielosezonowe przez trzy lata i zimą zawsze narzekałem ..( szczególnie w śniegu przy podjazdach)

Ale powtarzam to mija opinia i specyficzne warunki w jakich jeździłem.

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to bardzo dobra opona ,niech koledzy się wypowiedzą osobiście nie miałem okazji jej testować .

Daj sobie trochę czasu musisz się po prostu oswoić z pickupem .

Osobiście wiem że tylny napęd w połączeniu z kilkuset końmi mechanicznymi na mokrym lub zaśnieżonym asfalcie potrafią nauczyć pokory :lol:

 

A na zimę polecam dobre zimówki Coopery i poduszkę na pakę firmy Shur Trax ..

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo , fakt już jestem pokorny jak mi tyłkiem zamiata po mokrym , hahaha , wiem ze nie są złe te oponki no ale cóż może tak jak mówisz trzeba konia oklepać najpierw ;D , a co do tej poduszki ??? z tego co wyczytałem o raptorze to ma on wypośrodkowany ciężar i z tego wynika ze nacisk na tył i przód się dużo nie różni , no chyba ze znowu cos pokręciłem , a wracając do tematu weź mnie olśnij co to za poduszka , tylko bez szyderstwa , każdy kiedyś się musiał uczyć ;))

pozdro

masz może linka do tych Cooperow , ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to znajdź w historii temat z oponami zimowymi i pamiętam że nasz kolega z forum Endrju miał w swojej ofercie Coopery Discoverer m+s w dobrej cenie .

 

A co do poduszki ja kupiłem okazyjnie od Jarka z forum ale to było chyba z dwa lata temu ale w dziale sprzedam też toś kiedyś oferował poszukaj .

W moim przypadku Dodge Ram 1500 ona się sprawdza po prostu zalewam poduchę wodą przypinam pasami do paki i tak latam całą zimę ..duży plus to że jest płaska i możesz jeszcze cos na nią załadować..

 

Masz pytania to pytaj .. :lol:

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej mocy i momentu jak w Raptorze to chyba żadna opona "całoroczna" nie ogarnie :-/

A BFG AT to nawet taką "całoroczną" oponą nie jest - raczej czymś uniwersalnym dającym jakoś radę w każdych warunkach. "Daje radę" oznacza, że do każdych z tych warunków można znaleźć lepsza oponę :lol:

Najsłabiej robi właśnie na mokrym asfalcie i ubitym śniegu.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

piękne auto i piękne fotki, RAPTOR w naturalnych warunkach :D

się nie stresuj oponami, masz problem jak slisko i mokro, dolaczaj przod i z pokora dojedziesz bez problemu tam gdzie zaplanowałes, blokadę tylnego mostu masz w standardzie, ale to warto zalaczyc przed przeszkoda a nie jak już w niej siedzisz ;)

 

fakt, ze w polskich warunkach fullsize to slaba przeprawowka, ale poki blota nie ma po progi, cala reszta swiatka offroadowego będzie patrzeć pod nogi i przygryzać wargi z zazdrości :D

 

generalnie EF moich marzen :D będziesz w mojej okolicy, daj znac, posiedze sobie choć chwile :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • Mecenas odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.