Skocz do zawartości

Roleta materiałowa przy Hardtopie.


Perugia

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Czy ma ktoś pomysł jak zorganizować sobie roletę do paki taką jaką mają kombiaki? Mam hardtop, gdyż bardzo często są sytuację, kiedy potrzebuję pełną jego przestrzeń, ale kiedy nie potrzebuję dużej wysokości - np. jadąc na pusto po mieście, chciałbym mieć "bagażnik" w którym mogę zostawić torbę z siłowni i nie martwić się, że jakiś idiota wybije mi dla niej szybę, gdy będę zagryzał kebaba 100 metrów dalej.

 

Może macie namiar do jakiegoś magika, który podjąłby się takiego zamówienia pod wymiar? Autko to NP300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli ktoś by chciał wykonać pokrowiec na koło zapasowe z nadrukiem, to polecam plandeki4x4.pl z Poznania.

Bardzo dobry kontakt, ekspresowa realizacja i bardzo zadowalający rezultat.

Robią też plandeki pod wymiar, itd.

 

http://www.steeler.pl/pl/produkty/kategorie/klapy-i-rolety.html

 

http://www.plandekipickup.pl/oferta.html

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze KMG z Bielska-Białej. Zawsze wydawali mi się drodzy, ale przy aktualnym kursie dolara mogą być konkurencyjni. Duży plus, że zamówienie może być indywidualne.

 

http://www.kmgbielsko.pl/

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

z tego co rozumiem, chcesz zasłaniać roletą przestrzeń paki na wysokości burt?

Możesz to rozwiązać na kilka sposobów:

1. Przyciemnić szyby paki tak, żeby nikt ci tam nie zaglądał,

2. Dopasować na szerokość roletę z dużego (szerokiego i długiego) kombi (raczej amerykańskiego), ale wg mnie skorzystasz z tego kilka razy i zapomnisz,

3. Zdejmiesz hardtopa i w jego miejsce założysz aluminiową roletę: oryginalną (nowe od 5tys.pln) lub używaną (rzadko spotykane na rynku) lub dorobisz sam z rolet okiennych ;-) (widziałem ostatnio takie "cudo" na jakimś Miśku L200 ;-) )

 

Wg. mnie opcja 1 jest najprostsza i najtańsza jeśli masz już hardtopa (tak sam zrobiłem i działa), a opcja 3 jest bardziej użyteczna (taką rozważam) ale kosztowna.

 

Pozdrawiam,

MeFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.