Skocz do zawartości

Ford F250


Marasoldo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem zainteresowany kupnem pickupa pierwszego w swoim życiu kilkoma jezdziłem i kilka zwykłych sedanów posiadałem. Moje pytanie brzmi czy ktoś oglądał może ten oto model http://otomoto.pl/oferta/ford-f250-lariat-super-duty-6-4-diesel-10-tys-km-p-n-ID6yupDl.html#efc35ef673 problem polega na tym że do Poznania mam 300km może nie dużo ale cały dzień będzie w plecy a może ktoś już oglądał ten samochód i może mi powiedzieć czy jest warty uwagi czy nie. Dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda obiecująco, ale to już musisz sam ocenić. Poproś o VIN, sprawdź carfax/autocheck i jak będzie ok to jedź oglądnąć na żywo.

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jeśli chcesz wydać tyle kasy na pierwszego pickupa to warto jednak samemu zerknąć na maszynę. Poczytaj sobie opinie na temat tego modelu, wejdź na cars.com albo jakieś forum "hamerykańskie" gdzie chwalą i narzekają. To wielkie bydle jest, będziesz targał jacht?

Na poważnie, oględziny takiego potwora warte są 300 kilometrowej wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałem jakoś vin z tego komisu sprawdziłem w necie był lekko walnięty w bok tragedi nie ma. Tak mam zamiar wozić łodzie dla klientów co nie maja możliwości kilkunastu klientów już mam bo worze te łodzie VW T4 a już ma 500tys km więc :) poczytałem trochę na jego temat i też nie jest zle ale z tego co mówią w komisie to samochód stal ponad 3 lata w jakiejś hali i prawie rok u nich więc wychodzi nam 4 lata i obawiam się tego co będzie się działo jak zacznę go eksplatować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

obawiam się że u nich dłużej stał... jak szukałem swojego pickup z 8 miesięcy temu to wtedy stał u nich 8 miesięcy.

Z tego co pamiętam to wystawiają Fakturę marżę. więc VATu nie odliczysz od zakupu. A kwota spora jak na 6 letnie auto.

Byłem w podobnej sytuacji co Ty i jak postanowiłem kupić nowego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze takie auto ciezko sprzedac wiec jak sie zdecydujesz polecam opcje "duzo mniejsza kasa na stol". A noz sie uda. Co do przeszłości to ciezko o auto nietkniete a co do samego auta...

Wyjebane max :D Biorac pod uwage mala dostępność tych aut w PL i duze koszty zakupu z USA przy aktualnym kursie dolara zainteresowal bym sie nim. Wyglada mega dobrze

 

[ Dodano: 2016-09-13, 23:25 ]

osobiscie tym bym sie zainteresowal

 

http://allegro.pl/gmc-sierra-denali-hd-j-silverado-07r-6-6-td-400km-i6474442160.html

PJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo ten przebija wszystkie, mase własną maja powyzej 3,5 t , warto zobaczyc tego F350 do holowania idealny.

http://otomoto.pl/oferta/ford-f350-6-4-super-dudy-4x4-skora-klima-okazja-ID6ysTsj.html

 

Niezły :mrgreen: Auto "+Super Dudy+" :mrgreen:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem po oględzinach samochodu, jazdy i negocjacji i postanowiłem odpuścić sobie ten samochód z prostej przyczyny stał więcej jak 4 lata i boje się tego że jak zacznę nim jezdzić zaczną wychodzić bardzo wiele rzeczy sinik uszczelki zawieszenie skrzynia wał a samochód ma zarabiać a nie zabierać mi pieniądze. Dziękuje bardzo wszystkim za pomoc powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ragra nie ma dobrej opinii w okolicy.

 

Wlasciciel w Poznaniu ma plac na ktorym sa samochody zrobione, w Sremie, przy obwodnicy stoja takie troche mniej zrobione. Wszystkie auta u nich sa zawsze bezwypadkowe, tylko po co maja takie rozbite na placu?

 

https://www.google.pl/maps/@52.0677367,17.0371275,3a,75y,238.32h,66t/data=!3m6!1e1!3m4!1sGtaVesGOSoTSsB8dk7L7YA!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

 

Samochod ogladalem jak stal w Kinepolis w Poznaniu - dol posiada duzo rdzy, chociaz nie ma jakiejs tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.