Skocz do zawartości

PickUp MITSUBISHI - charakterystyka modelu


abok

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wspólnik jeżdzi takim od ponad roku i jest bardzo zadowolony. Ja wybrałem Navare ze wzgledów wizualnych - wg mnie po prostu ma wiecej kantów :luz: . Jedyne czasem troche brakjue mi stałego 4x4 z L200, ale jak to mówią "coś za coś"

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

Mam Mitsubishi L200 rocznik 2007 od stycznia 2009 i myslę że już mogę coś niecoś opisać biorąc pod uwagę doświadczenia (85000km).

Przed kupnem jeździłem każdym dostępnym w salonach pickupem i więc mam jako takie porównanie o ile można cos o samochodzie powiedziec po 2-3 godzinnej jeździe. Niemniej jednak wybrałem L200 ze względu na kontrolę trakcji i możliwość zapięcia stałego napędu 4x4 nawet na suchym asfalcie.

Moje mitsubishi sprawuje się jak do tej pory całkiem nieźle i nie mam z nim większych problemów. Jedyne co się stało po 79000km to uszkodony przewód poduszek powietrznych który ocierał o kolumnę kierownicy gdzieś wewnątrz obudowy. Jeszcze mi go nie wymieniono ponieważ serwis w Białymstoku od miesiąca go nie sprowadził.

Ale teraz konkrety:

Jazda:

- W mieście: Bardzo przyjemnie ponieważ siedzi się wysoko, jeździłem juz dużymi samochodami więc parkowanie nie stanowi mi problemu tym bardziej że dodałem czujniki parkowania tył, przód i dodatkowo kamerę cofania.

- Na trasie: Mniej komfortowo niż samochodami typowo osobowymi po pierwsze dlatego że dość głośno a fotele nie są wyjątkowo komfortowe. Ale kupując ten samochód nie spodziewałem się rewelacji. Silnik jest dość dynamiczny więc wyprzedzanie nie stanowi większego problemu.

Zawieszenie:

- Samochód jest dość twardy gdy jedzie się samemu bez żadnego obciążenia sytuacja zmienia się diametralnie gdy wsiada komplet osób i jeścze leży coś na pace. Jednak duże koła i spory prześwit daja dużo radochy w średnio trudnym terenie.

Silnik:

- Mój to 2,5 DID 136PS, dla mnie zupełnie wystarczający. Elastyczność i przyśpieszenie na zadowalającym poziomie. Nie miałem żadnych awarii silnika, nie zużywa oleju w ilości wymagającej dolewania pomiędzy wymianami. Zapala bez problemów. Nie dymi przy gwałtownym przyspieszaniu (przebieg 85000).

Spalanie:

- Auto dość duże i ciężkie więc i spalanie jest większe niż w zwykłej osobówce. U mnie kształtuje się ono bardzo różnorako w zależności od ciężaru nogi :). Na trasie przy prędkościach do 120 około 8,5 - 9 l/100km, przy większych prędkościach dochodziło nawet do 12,5l (oczywiście piszę o średnim spalaniu a nie chwilowym). Dane moje są oparte na trasie około 600km. W mieście poruszając się jak "L-ka" można osiągnąc 8,5l jednak realne spalanie przy normalnej jeździe to 10,5-12l/100km.

 

Z przygód jakie miałem L200 to raz zagrzebałem się w ukrytej glinie na polu rolnym próbując wyciągnąć Mercedesa ML który na pocieszenie zawisł dużo wcześniej. Nadmienię tylko że mam standardowe opony.

Mitsubishi L200, 2007r, 2,5D 136PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Najnowsza generacja produkowanego od lat 70. pojazdu miała swą premierę w 2006 roku. Po raz pierwszy do modelu o napędzie 4x4 dodano wtedy także model z napędem 4x2.

 

Co autor ma na myśli ?? bo ni huu huu nie rozumiem sensu tego zdania.

 

:oops:

 

A co tu rozumieć? Były modele tylko 4x4 a w 2006 doszła dodatkowo wersja z napędem tylko na jedną oś.

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza generacja produkowanego od lat 70. pojazdu miała swą premierę w 2006 roku. Po raz pierwszy do modelu o napędzie 4x4 dodano wtedy także model z napędem 4x2.

 

Co autor ma na myśli ?? bo ni huu huu nie rozumiem sensu tego zdania.

 

:oops:

 

A co tu rozumieć? Były modele tylko 4x4 a w 2006 doszła dodatkowo wersja z napędem tylko na jedną oś.

 

Nie prawda L200 zawsze oferowane było w wersji 4x2 lub 4x4 baa historia L200 o której wspomina autor rozpoczyna się od modelu Mitsubishi Forte z napędem na jedną oś.

 

Każdy model L200 czy to seria I 1982-1996 / seria II 1996-2005 / seria III 2006+ oferowany był z napędem na jedną lub dwie osie.

 

[ Dodano: 2012-04-21, 08:32 ]

Eskapada - przygotuj materiał , historie , dane techniczne, fotki...

 

wkleimy do działu Mitsu http://portal.pickupklub.pl/?page_id=107

 

OK

 

a.s.a.p

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.