Skocz do zawartości

Zabudowa skrzyni do Hiluxa


jacoblack

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy któryś z kolegów lub koleżanek orientuje sie gdzie mógłbym zakupić zabudowę skrzyni ładunkowej do Toyoty Hilux 2006 w wersji z tzw półtorej kabiny? Dowiadywałem się już w różnych firmach i jak na razie mają takie zabudowy tylko do podwójnej kabiny lub ew. pojedynczej. Będę wdzięczny za informacje. Chodzi mi o coś takiego jak ta GSR Sport:

http://www.carryboy.pl/?id=products&no=hilux&n=sportlid

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dośc długo szukałam czegoś ale jedyne co znalazłam to własnie takie cóś za koszmarną kasę, a chciałam żeby była możliwość przewiezienia tez czegoś wyższego , wymysliłam roletę antywłamaniową po prostu, wiem że Toyota w Niemczech montuje coś takiego ale w Polsce nie udało mi się znaleźć, na prowadnicach po bokach coś w rodzaju rolety ale pokryte jakby gumą , mi zależało tez na kosztach więc za 1000 założyłam normalną roletę antywłamaniowa taką jak na okna czy drzwi i póki co się sprawdza, ma zamek więc mogę ją zamknąć, co prawda przy zamykaniu na zamek potrzebuję pomocy, bo ja mała kobietka jestem, ale jak dotąd nie miałam z tym problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dośc długo szukałam czegoś ale jedyne co znalazłam to własnie takie cóś za koszmarną kasę, a chciałam żeby była możliwość przewiezienia tez czegoś wyższego , wymysliłam roletę antywłamaniową po prostu, wiem że Toyota w Niemczech montuje coś takiego ale w Polsce nie udało mi się znaleźć, na prowadnicach po bokach coś w rodzaju rolety ale pokryte jakby gumą , mi zależało tez na kosztach więc za 1000 założyłam normalną roletę antywłamaniowa taką jak na okna czy drzwi i póki co się sprawdza, ma zamek więc mogę ją zamknąć, co prawda przy zamykaniu na zamek potrzebuję pomocy, bo ja mała kobietka jestem, ale jak dotąd nie miałam z tym problemu :-)

To niezłe rozwiązanie i przede wszystkim koszty do przyjęcia ;-) Ale wiesz... Ja jak się uprę to musi być to czego chcę :-D Także wielkie dzięki za info i pomoc :-) Pozdrawiam

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja myslałam że to tylko stare panny tak mają ;->

no znam ten ból, znam :-D

pytałeś w salonach Toyoty, bo gadałam z gościem który kupił już z czymś takim, zrobili mu w salonie ale w Niemczech to było prawie rok temu więc moze mają jakies namiary u nas też, pomyśl tez o rozwiązaniu gdybyś chciał przewieźć coś wyższego, wydaje mi się że lepsza jest opcja zsuwana lub rolowana, ale oczywiście musi być tak jak Ty chcesz :-D

daj jakąś fotę swojego maleństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

jacoblack,

Dzień dobry, mam nadzieje że nie będzie problemu że się odzywa firma produkująca nadbudowy między innym dla Toyotę Hilux 1 1/2 kabina. Jeżeli temat jest jeszcze aktualny, proszę nawiązać kontakt pod: info.mkt@hoehn.pl, wyślę zdjęcie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacoblack,

Dzień dobry, mam nadzieje że nie będzie problemu że się odzywa firma produkująca nadbudowy między innym dla Toyotę Hilux 1 1/2 kabina. Jeżeli temat jest jeszcze aktualny, proszę nawiązać kontakt pod: info.mkt@hoehn.pl, wyślę zdjęcie itd.

Witam. Dziękuę za informacje. Na podany adres mailowy wysłałem już zapytanie i czekam na informacje.

Pozdrawiam

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.