Skocz do zawartości

FULLSIZE - Sztywne przykrycie paki - niska zabudowa


jarek10

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/dodge-ram-C18537906.html Nie chodzi o ogłoszenie, ale patent przykrycia paki. Z takim jeszcze się nie spotkałem.

Nawiasem pisząc, udało mi się wyrwać używaną Roll N Lock. Teraz trzeba tylko odebrać i albo będę się cieszył, albo to już nie tani żużel...

post-250-15323755456364_thumb.jpg

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... ano temu, ze jeżeli nie ma automatyki to musisz za każdym razem wejść na pakę, żeby to otworzyć, poza tym daleko nie dojedziesz z tak otwartą przykrywą, bo spadochron Ci się robi. Elementy konstrukcyjne tej przykrywy nie wzbudzają mojego zaufania i bałbym się to coś otworzyć przy silniejszym wietrze. Lepsze jest wrogiem dobrego, a są o wiele mniej skomplikowane pokrywy, które są praktyczniejsze i napewno mnie kłopotliwe, a ta wg. mnie to realizacja pomysłu szalonego konstruktora. :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macałem i napisałem, że nie wzbudza mojego zaufania..., a nie że jest niesolidna, a praktyczna przykrywa dla mnie to taka którą otworzę w pełni w 5 sek i nie będe czekał, aż mi się otworzy, a potem zamknie. Ja swoją otwieram w 5 sek. bez automatyki. Druga wada wg. mnie to sposób w jaki zachodzi na dach uniemożliwiający jazdę z otwartą, czyli zapomnij o przewożeniu gabarytów, a zdemontować ją też nie będzie łatwo i szybko, ja swoją demontuję całkowicie w 2 min. Nawet gdyby była tak wytrzymała, żeby można z nią jeździć w pozycji otwartej to w tej pozycji i tak nie odsłania całej paki, więc zapomnij o dosunięciu gabarytu do szyby. Nadal moje zdanie jest niezmienne, ale możesz próbować mnie przekonać do tego rozwiązania. ;-)

 

EDIT: No i siłowniki też zajmują szerokość paki :-/, ale to wszystko nie zmienia też mojego zdania, że projekt jest ciekawy, ale wg. mnie totalnie niepraktyczny, no chyba, że do wożenia VATu lub lansu przed supermarketem.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przekombinowane. Raczej segmentówka albo zwijana roleta (jak ktoś lubi silniczki) lepiej się sprawdzi. Nie widzę zalet przewyższających wyżej wspomniane rozwiązania, a wad kilka by się znalazło (patrz: Drug). Lepsze wrogiem dobrego.

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakiś specjalista w okolicach Szczecina , który pomoże mi przykryć pake , lub gdzie ewentualnie mozna kupić plandeke lub inne rozwiązanie , do lincolna lt brata F150 .

Ten sie śmieje ostatni , kto nie ma zębów na przedzie :) ,, lincoln mark lt + pt crusier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.