RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
rurki czy stopnie?
Autor Wiadomość
piosli86 

Wysłany: 2009-05-29, 20:53   rurki czy stopnie?

już niedługo podobno przypłynie moje maleństwo(Ford Ranger) i będę je musiał jakoś "ubrać" dlatego mam parę pytań:

1. na stopnie rurki czy stopnie ze stali nierdzewnej -co się sprawdzi bardziej w terenie

2. na pewno wiem ze ta prowizorkę z tylu zastąpię prawdziwym kawałkiem profilu z uszami żeby było o co hi lifta zaprzeć ale jak jest z homologacja czy mogę oryginalna rurkę zastąpić czymś co prędzej mi oś wyrwie niż się wygnie :)

3. czy warto jest zakładać orurowanie na "pysk" bo słyszałem o sytuacjach kiedy przy lekkiej stłuczce leciał cały pas przedni przez rurkę.

z góry dzięki za wyczerpujące temat odpowiedzi :-P

Wodzu 
RANGER 2003

Wysłany: 2009-05-29, 22:01   

Cześć rurki z przodu niezłe wyglądają i tylko wyglądają jeżeli chcesz dziczyć w terenie to tylko zderzak wspawany w ramę zwróć uwagę jak te rurki przednie są mocowane w niektórych autach strach się oprzeć a co do progów ja mam same rurki fajne wyglądają i to jedyna ich zaleta uważam ze musi być poza dny stopień żeby można było stanąć .Tez chce swojego zrobić tak żeby czasami pojeździć w terenie miałem koncepcje ale ostatnio poznałem kolesia który siedzi w tym bardzo długo i uświadomił mnie ile pracy czasu i pieniędzy trzeba włożyć w samochód mój ranger wygląda ;-) przy jego patrolu jak fiat panda

Odpowiedz do tematu