Skocz do zawartości

FULLSIZE - Sztywne przykrycie paki - niska zabudowa


jarek10

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj bylem u Bodano po zabudowe i jestem bardzo zadowolony pomimo ze nie udalo sie zamotnowac silownikow ze wzgledu na moje mocowania ktore sa o 6cm przesuniete do tylu wzgledem bodano ale to nic jutro bedzie hulac juz na silownikach :). Zabudowa lezy jak ulal teraz tylko jeszcze do lakiernika i bedzie grac jak ta lala. Dziekuje Ci Bodano jeszcze raz za zrobienie kawal dobrej roboty plus dziekuje twojej zonie (notabene masz bardzo wesola familie) za dobra kawe i dobrze z chlodzona cole :) ...zdjecia wrzuce jutro jak jzu bedzie chulac na silownikach :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie,niby mamy te same auta a jednak otwory na pace są w różnych miejscach, a ja chce wykożystac seryjne żeby nie wiercic.

Piszcie kto będzie za tydzien,niestety pasują mi tylko soboty ponieważ jestem bardzo zajęty.

 

Mysle że nastepny powinien byc Tritrans ( jakos Nie udało nam sie do tej pory zgrac terminów ;-) )

 

dejwitt to bardzo wporządku gośc ;-)

 

pozdro

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug a ja cie moze nawet widzialem w sobote, nie jechales moze gdzies od warszywy w strone piotrkowa? bo jakiegos rudego rama mijalem :>..pomijam ze na auchan w piasecznie zaparkowalem obok niebieskiego arma przed 2006 z kubelkowymi fotelami

, mijalem jeszcze szarego z przedluzona paka ale prawego nei widzialem ;P ehehe pozdro :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem już swoją wysoką zabudowę. Wygląda tak :-/ niby ładnie, ale jednak pickup z wysoką zabudową wygląda jak karawan, no cóż, wolę jednak Rama z wysoką zabudową i dalej nim pracować, niż z niską i wkurzać się, że mi miejsca brakuje. Ram mnie kręci, ale i u mnie pracuje. Jak zrobie lepszą fotkę to wkleję, bo ta jest o zmroku i to jeszcze z telefonu.

post-183-15323754784684_thumb.jpg

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee nie wygląda źle :) i faktycznie zwiększa pakowność!

 

Kupiłeś gdzieś tą zabudowę, czy miałeś w zestawie?

 

Jak kupowałem RAMika, to miałem na oku dwa z zabudową. Biały - masakra i dużo fajniejszy bordowy, ale z kołami 23" i takim jakimś farmerskim niklem....

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI 2006 BLACKHAWK

 

Przesiadka z JEEPa. jeep.org.pl

 

Hagglunds BV206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślałem nad sztywną niską zabudową gdyż wszelkiego rodzaju plandeki wyglądają jak lis z nory. To jednak wysoki koszt a jak chciałbym gada transportować to albo demontaż albo uniesienie w górę - oba pomysły beznadziejne. Wymyśliłem więc coś extra. Roleta okienna antywłamaniowa z ukrytym mechanizmem pod linią rolety. Napęd na silnik 12V i sterowanie przyciskiem w kabinie. Chowam i wjeżdżam gadem. Tylko kolor trzeba dopasować :-D POZAMIATANE PANOWIE. Wrzuciłem w net i okazuje się, że ktoś już na to wpadł. http://tiny.pl/h72wj

Uwielbiam zapach napalmu o poranku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie czy ktoś z was ma kontakt z bodano1102? Co się dzieje, że chłopak w ogóle się nie pokazuje na pickupklub.pl? Nie odbiera wysłanych wiadomości od 1,5 miesiąca. Czyżby ostro podupadł na zdrowiu? Próbuje się z nim skontaktować w sprawie zabudowy dla mnie.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.